Finaledag Champions League live te volgen bij RTV Slogo

RTV Slogo doet op radio en tv, live verslag van de finaledag van de Champions League 2015 op woensdag 30 december.

De TV-uitzendingen beginnen ’s middags om één uur en gaan door tot en met de prijsuitreiking rond de klok van half tien. Om 18:00 uur starten ook de radiouitzendingen. Tussendoor zijn er diverse interviews met o.a. Daphne van Peperstraten (Dressuur), Dominique Koole (Twirle) en Ronald Verheuvel (Hapkido).

Maar de hoofdmoot blijft natuurlijk het zaalvoetbal kampioenschap van Goeree-Overflakkee. Zal het de heren van DVV’09 en de dames van FIOS lukken hun titel te prolongeren of krijgt de Champions League dit jaar een verrassende winnaar. U kunt het allemaal meemaken tijdens de finaledag van de Champions League finaledag gewoon uit uw luie stoel.

Scroll naar boven