Gerdie Schellevis te gast in De Notenkraker

Op donderdag 9 maart a.s. is er een speciale uitzending van de Notenkraker, het radioprogramma van RTV Slogo over en met klassieke muziek. In deze uitzending heeft presentator Titania Poort een gesprek met Gerdie Schellevis, manager Leer en Beleef bij Bibliotheek Zuid Hollandse Delta. Hierin wordt uit de doeken gedaan wat Leer en Beleef precies inhoudt en welke leuke activiteiten en cursussen door de bibliotheek worden georganiseerd.

Gerdie Schellevis kan hier veel over vertellen en tussendoor is de door haar gekozen muziek te horen. Het is de bedoeling dat De Notenkraker dit vaker gaat doen, waardoor aandacht wordt besteed aan culturele activiteiten op Goeree-Overflakkee. Maar niet alleen dat, ook mensen uit de lokale bevolking die iets interessants te vertellen hebben over klassieke muziek of zelf musiceren, zullen af en toe worden uitgenodigd. De Notenkraker wordt elke donderdagochtend uitgezonden van 10 tot 11 uur en herhaald op de dinsdagavond van 21.00 tot 22.00 uur. Heeft u een leuke culturele activiteit te melden en wilt u hierover contact opnemen met Titania Poort, dan kunt u een mail sturen naar [email]denotenkraker@omroeparchipel.nl[/email].

Scroll naar boven