Polivak in gesprek met Aat van Alphen, fractievoorzitter van Eiland van Vrijheid

In de uitzending van donderdag 7 september 2017 van het radioprogramma Polivak op RTV Slogo is er een gesprek van onze verslaggever Jan van Gurp met Aat van Alphen, raadslid en fractievoorzitter van Eiland van Vrijheid.

Met hem zal worden gesproken over een aantal zaken die afgelopen donderdag 31 augustus jl. aan de orde zijn geweest in de raadsvergadering. De brief aan gedeputeerde Weber komt aan de orde evenals de windmolenproblematiek en de zonnevelden. Verder wordt aandacht geschonken aan de uitbreiding van de geitenhouderij aan de Boomvliet te Dirksland. De recreatievisie krijgt aandacht en de rol van pseudoburgemeester Hans Klijn daarin krijgt aandacht. Verder wordt met hem gesproken over zijn ambities voor de komende raadsperiode. Al met al meer dan voldoende reden om af te stemmen op dit programma.


Het programma Polivak wordt uitgezonden op donderdagavond vanaf 19:00 uur, de herhaling op dinsdagmorgen vanaf 9:00 uur en via radioprogramma gemist.

Scroll naar boven