RTV Slogo-programma gemist?

Uw favoriete RTV Slogo-programma gemist? Luister het nu terug!

De activiteiten van RTV Slogo zijn namelijk weer verder uitgebreid met iets nieuws: ‘Radioprogramma gemist‘.

Heeft u uw favoriete RTV Slogo-radioprogramma gemist of wilt u het nog eens terug luisteren? Dat kan! Kijk onder het kopje ‘Radio’, klik op ‘Radioprogramma gemist’ en kies uw favoriete programma om terug te luisteren.
Op dit moment kunt u al de volgende programma’s terug luisteren:

  • U zij de glorie,
  • Met wie…,
  • Polivak,
  • Goeiemorgen Goeree & Overflakkee,
  • Sport Lokaal,
  • Kerkdiensten Doopsgezinde Gemeente.

Op termijn zullen hier ook nog diverse andere programma’s aan toegevoegd worden.

Evenementen en nieuws

Heeft u een evenement of nieuwsbericht wat u onder de aandacht wilt brengen?
Mail dit naar redactie@omroeparchipel.nl en we besteden er aandacht aan in onze programma’s.

Vrijwilligers

Nu RTV Slogo bijna gaat uitzenden en we een breed aanbod aan programma’s willen gaan maken, zijn we op zoek naar vrijwilligers die ons enthousiaste team willen komen versterken. Vindt u het leuk om persberichten te schrijven of lijkt het u wel wat om een radioprogramma te presenteren? Of vindt u het juist leuk om te filmen en actief te zijn voor de tv afdeling? Wacht dan niet langer en meldt u aan via info@omroeparchipel.nl of vul uw gegevens in op onze vacaturepagina.

Scroll naar boven