Speciale Paasuitzending ‘U zij de Glorie’

Het christelijke verzoekplatenprogramma, U zij de Glorie, heeft speciaal voor de paasdagen van 2014 een speciale aflevering van het programma opgenomen. Zondag eerste paasdag tussen 14:00 en 16:00 uur en op maandagavond tweede paasdag tussen 19:00 en 21:00 uur kunt u twee uren lang luisteren naar deze speciale paasuitzending.

In het programma hoort u de liederen en gezangen die bij de paastijd horen, is er een meditatie, worden er gedichten gelezen en is er een paas-verhaal. Het is tijdens deze uitzendingen niet mogelijk om verzoekplaten aan te vragen. 

Voor de eerst volgende uitzending van het programma ‘U zij de Glorie’, op maandag 28 april 2014 kunt u uw verzoeken weer inleveren in de bus bij de balie in de Vliedberg te Ouddorp, Westvoorn te Goedereede en Spectrum te Stellendam.

De verzoekjes kunnen ook opgestuurd worden naar:

RTV Slogo, t.a.v. U zij de Glorie
Postbus 157
3253 ZJ Ouddorp

Bellen naar (0187) 68 26 30 is natuurlijk ook mogelijk tijdens de reguliere uitzendingen.

Scroll naar boven