Extra uitzending – orgelconcert

In een extra radiouitzending op 28 oktober kunt u gaan luisteren naar een registratie van het orgelconcours voor amateurorganisten welke op zaterdag 11 oktober j.l. voor de 19e keer werd gehouden door de Vereniging van Orgelvrienden. Achttien deelnemers uit heel Nederland deden hun uiterste best om bij de drie besten te mogen horen. Zij deden dat op het Frobenius-orgel van de Hervormde Kerk in Oude-Tonge.

Na afloop van het concours gaven de drie winnaars en de beide juryleden een prachtig concert. De drie winnaars van dit orgelconcours waren: Floris van Gils uit Achthuizen, Cornelis den Ouden uit Sint Maartensdijk en Richard Vos uit Zeewolde in Flevoland. De juryleden waren Margreet de Jong en Theo Visser.

Meer informatie is te vinden op www.orgelvrienden.nl.
De Vereniging van Orgelvrienden heeft van het concert een prachtige opname gemaakt en die ter beschikking gesteld aan de lokale omroep, RTV Slogo. Deze opname wordt uitgezonden in een extra uitzending op dinsdagavond 28 oktober 2014 tussen 19.00 en 20.00 uur.

Scroll naar boven