Hans van der Wulp bij De Notenkraker

Op donderdag 18 mei heeft De Notenkraker, het radioprogramma over en met klassieke muziek weer een speciale gast. Dit keer ontvangt presentator Titania Poort haar voormalige medepresentator en muziekkenner Hans van der Wulp.

Hans volgde lessen in vioolspel en muziektheorie bij Willem Theuerzeit en Cora van Dijk maar ging uiteindelijk toch een andere richting uit. Hij ging geneeskunde studeren en werd huisarts en verpleeghuisarts in Sommelsdijk. Maar de muziek bleef toch zijn grote passie en hij volgde diverse cursussen in muziektheorie en muziekgeschiedenis.

Van 1990 tot 1998 verzorgde hij een klassiek muziekprogramma bij Radio Flakkee en van 2015 tot 2016, samen met Titania bij RTV Slogo. Sinds tien jaar doceert hij muziek bij de Stichting Kunst- en Cultuureducatie Goeree-Overflakkee. Hans speelt al vijftien jaar in het Cui-orkest in Rockanje.

De uitzending op 18 mei zal als thema hebben: muziek als passie en hobby.

Scroll naar boven