Polivak in gesprek met fractievoorzitter Jaap-Willem Eijkenduijn

In de laatste Polivak-uitzending van 2016, op donderdag 22 december is er een gesprek van onze verslaggever Jan van Gurp met het raadslid Jaap Willem Eijkenduijn. Hij is voorzitter van de fractie van de Partij van de Arbeid, zijnde de grootste oppositiepartij in de gemeenteraad. Met hem zal het afgelopen jaar worden geëvalueerd.

Ook wordt met hem gesproken over zijn rol als voorzitter van een oppositiepartij, de kloof tussen burgers en bestuur en er wordt gesproken over het respect en tolerantie van mensen en bestuur.

Al met al voldoende reden om die avond af te stemmen op dit programma.

Het programma Polivak wordt uitgezonden op donderdagavond vanaf 19:00 uur, de herhaling is op dinsdagmorgen vanaf 9:00 uur en via “radioprogramma gemist”.

Heeft u een politiek onderwerp wat u onder de aandacht wil brengen bij de inwoners van Goeree-Overflakkee? Of bent u politiek geïnteresseerd en wilt u meewerken aan het programma Polivak als bijvoorbeeld technicus of redactiemedewerker? Geef dit dan door via [email]polivak@omroeparchipel.nl[/email].

Scroll naar boven