Polivak in gesprek met wethouder A.J. van der Vlugt

In de Polivak-uitzending van donderdag 26 mei 2016 op RTV Slogo is er een gesprek van onze verslaggever Jan van Gurp met wethouder A.J. van der Vlugt.

Er zal met hem uitvoerig over de inhoud van zijn portefeuille worden gesproken waarbij diverse onderwerpen aan de orde zullen komen. Denk hierbij aan innovatie en duurzaamheid, getijdencentrale, windturbines, alternatieve vormen van energievoorziening, landbouw en visserij, groenvoorziening. Reden genoeg om af te stemmen op dit programma.

Het programma Polivak wordt uitgezonden op donderdagavond vanaf 19:00 uur, de herhaling op dinsdagmorgen vanaf 9:00 uur en via “programma gemist”.

Heeft u een politiek onderwerp wat u onder de aandacht wil brengen bij de inwoners van Goeree-Overflakkee? Of bent u politiek geïnteresseerd en wilt u meewerken aan het programma Polivak als bijvoorbeeld technicus of redactiemedewerker? Geef dit dan door via [email]polivak@omroeparchipel.nl[/email].

Scroll naar boven