Speciale Paasuitzending ‘U zij de Glorie’

Het christelijke verzoekplatenprogramma, U zij de Glorie, heeft voor de paasdagen van 2015 een speciale aflevering van het programma opgenomen. Zondag eerste paasdag tussen 14:00 en 16:00 uur en op maandagavond tweede paasdag tussen 19:00 en 21:00 uur kunt u twee uren lang luisteren naar deze speciale paasuitzending.

In het programma hoort u de liederen en gezangen die bij de paastijd horen, is er een meditatie en worden er gedichten gelezen. Het is tijdens deze uitzendingen niet mogelijk om verzoekplaten aan te vragen.

Voor de eerst volgende uitzending van het programma ‘U zij de Glorie’, op maandag 13 april 2015 kunt u uw verzoeken weer inleveren in de bus bij de balie in de Vliedberg te Ouddorp, Westvoorn te Goedereede en Spectrum te Stellendam. Ook kunt u een verzoek e-mailen naar [email]uzijdeglorie@omroeparchipel.nl[/email]

De verzoekjes kunnen ook opgestuurd worden naar:

RTV Slogo, t.a.v. U zij de Glorie
Postbus 157
3253 ZJ Ouddorp

Bellen naar (0187) 68 26 30 is natuurlijk ook mogelijk tijdens de reguliere uitzendingen.

Scroll naar boven