Terugblik op OmloopNieuws 2018

Afgelopen weekend, 24 en 25 augustus was er weer de traditionele wandeltocht “De Omloop van Goeree-Overflakkee”. Al men al kunnen we terugkijken op een geslaagd, maar regenachtig evenement.

Natuurlijk heeft RTV Slogo van dit evenement weer een live-radiouitzending gemaakt, die via radioprogramma gemist ook integraal terug te luisteren is. Hiernaast heeft de internetredactie ook gezorgd voor een liveblog, dit is een tekstuele weergave van de uitzending van “OmloopNieuwsRadio 2018”. Verder zijn er ook foto’s gemaakt van de start, diverse tussenposten en natuurlijk de finish in Middelharnis.

Verder heeft de televisie-afdeling op vrijdagavond en zaterdag overdag een live-uitzending gemaakt die men heeft kunnen volgen via de televisie.

Mocht men de sfeer van de 29e omloop nog eens willen proeven dan kan men dit doen door de webstek van OmloopNieuwsRadio 2018 te bezoeken en de nieuwsberichten terug te lezen.

Scroll naar boven