Vrijwilligersavond RTV Slogo op 28 mei

Op woensdag 28 mei a.s. organiseert de nieuwe lokale omroep voor de Gemeente Goeree-Overflakkee, RTV Slogo, een vrijwilligersavond voor alle medewerkers en toekomstige vrijwilligers. Maar ook overige belangstellenden zijn van harte welkom om kennis te maken met de lokale omroep.

Tijdens deze vrijwilligersavond zal het bestuur van RTV Slogo o.a. een toelichting geven op de reeds gerealiseerde plannen en zullen zij met de medewerkers in gesprek gaan over de publieke taak en functie van de lokale omroep. Tevens is er de gelegenheid voor alle medewerkers om nader met elkaar kennis te maken en het gesprek aan te gaan moet mogelijke nieuwe vrijwilligers.

Door middel van deze vrijwilligersavond hoopt het bestuur de vrijwilligers, inwoners en het bedrijfsleven van de gemeente Goeree-Overflakkee enthousiast te maken voor de nieuwe lokale omroep. En zo met elkaar te bouwen aan een kwalitatieve en stabiele lokale omroep waar de inwoners van Goeree-Overflakkee recht op hebben.

Datum Woensdag 28 mei 2014
Locatie Bestuurscentrum Het Rondeel
Adres Dwarsweg 40 te Middelharnis
Aanvang 19:30 uur (inloop vanaf 19:00 uur)

Wij, het bestuur van RTV Slogo, hopen jullie te ontmoeten!

Bijgewerkt op 12 mei: Aangepaste datum i.v.m. beschikbaarheid van ‘Het Rondeel’

Scroll naar boven